arrow

با سلام
بنده امیرکاظمیان هستم. مدیر عامل شرکت بین المللی  افیتکو
اینجانب بیش 22 سال است که در کار تجاری در شرکت های مختلف ایرانی و خارجی درسمت مدیر بازرگانی برون مرزی مشغول به کار بوده ام .به طوریکه قسمت اعظم فعالیت های اینجانب مربوط به امور بین الملل و برون مرزی در حیطه تجارت بوده است. اینجانب دارای مدرک آکادمیک فوق لیسانس زبان انگلیسی، کارشناس ارشد MBA و دکتری روابط بین الملل هستم.
به هر حال اینجانب با بیش از 160شرکت خارجی در ارتباط بوده و هستم و در بیشتر حوزه های بازرگانی خصوصا صادرات و خرید و واردات پروژه های سنگین دستی داشته ام به طوری که شروع کار بیشتر پروژه های صنعتی راه اندازی شده و رایزنی های اولیه و ثانویه آن به عهده اینجانب بوده است.
اینجانب با پتانسیل های موجود و بالفعلی که در خودم می دیدم مترسد فرصتی شدم که شرکتی سهامی خاص را برای خودم ثبت کنم. که خوشبختانه شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا را با عنوان تجاری ( افیتکو )  به شماره ثبت  ۱۱۹۰۲در داخل کشور وثبت جهانی با شماره ثبت UK.T.CW3015. را به نام خودم ثبت کردم.
تا اینکه طی جلسه ای که با جناب استاستاندار محترم، ریاست محترم سازمان صنایع ،معدن و تجارت  داشتیم این نیاز احساس شد که استان نیز مبرم به شرکتی دارد که فعالیت تجاری و برون مرزی صاحبان صنایع و سرمایداران دریک حاشیه امن صورت پذیرد.در این راستا به تاکید و تائید سازمان توسعه تجارت ، و مجمع متخصصین ایران شرکت مدیریت صادرات استان قم به زیر مجموعه   افیتکو اضافه شد که به  عنوان اولین وبزرگترین شرکت مدیریت صادرات در استان قم تاسیس شد. که به حول و قوه اللهی کارهای مقدماتی آن با تلاش و همکاری سازمان توسعه تجارت ایران ، سازمان صنایع کوچک و  معاونت محترم شرکت شهرک ها به انجام رسید . به طوریکه این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای در حوزه صادرات، واردات، ثبت سفارش، ترخیص، امکان سنجی پروژه ها تحت آمایش دولت ، اعتبار سنجی شرکت های طرف قرارداد، در حوزه تجارت بین الملل در حال ارائه خدمات به شهروندان محترم، تولید کنندگان، صنعت گران، صاحبان صنایع، صادر کنندگان می باشد. این شرکت هر روز آماده پذیرش و مشاوره عزیزانی است که می خواهند در پروژه ای سرمایه گذای کرده و یا به نوعی برای خود و دیگران اشتغال زایی داشته باشند.

دفتر مرکزی شرکت : واقع در بلوارصد وقی –جنب بانک ملی ایران ( شعبه فجر) –شماره 460 –طبقه همکف موسسه زبان انگلیسی همگام

دفتر شکوهیه: میدان مخابرات، ساختمان هیئت مدیره-طبقه همکف


به امید روزی که نام زیبا و اسطوره ای ایران همراه با پرچم پر از ابهت آن بر تارک جهان بدرخشد.
شاد و پیروز باشید.
امیر کاظیمان
سوم/مرداد ماه/۱۳۹۲