arrow

با سلام

ماندگاری نام ایران همیشه مرهون استواری دانش و همت بلند فرزندان برومندش بوده است. سرزمینی که در دامن خود انسانهای بزرگ با سینه هایی به سترگی خلیج همیشه فارس و فرزانگانی اندیشمند را در خود پرورانده است.فرزانگانی که آوازه علم و دانش و ادب و تقوا و سرآمدی‌یشان از مرزهای ایران اسلامی نیز فراتر رفته و نام بلند و پر افتخارشان در دنیا پرآوازه شده است.امید آنکه همیشه افکار بلندتان مستدام و وجود نازنینتان پایدار و پشتوانه گامهایتان ذکر دعای مردم نجیب این دیار باد.

شرکت فراگام تجارت اوراسیا به عنوان کوچک ترین عضو فعال در عرصه خدمت رسانی به این مرز و  بوم افتخار دارد ضمن فعالیت های خود از سرمایه گذاران محترم دعوت به همکاری می نماید.

ما بر آنیم که شاه کلید سود آوری در تجارت را به شما هدیه کنیم

ازآنجا که مقوله صادرات امری پیچیده و تخصصی است و از طرفی محوریت آن در برنامه چهارم اقتصادی ایران از اهمیت به سزائی بر خوردار است.وازهمه مهمتر پیام اکید مقام معظم رهبری  بر حماسه اقتصادی در مقابله با تحریم های دشمنان،بر آن شدیم در شرکت مدیریت صادرات برنامه ای رامدون کنیم که پیرامون آن تولید کننده داحلی ، صرفا به تولید و کیفیت کالا بیندیشد وامور مربوط به صادرات و وبعضا واردات را به عهده شرکت مدیریت صادرات واگذار کند تا کار هم تسریع در کارداشته و هم امور بازرگانی به صورت علمی و کاربردی همراه با اینکوترمز بین المللی صورت پذیرد تا از این رهگذر اولا شکل عملیات اقتصادی ما از سبک سنتی به شیوه نوین همراه با استانداردهای جهانی در آمده و هم اینکه کشور بتواند گام های موثری در بازارهای جهانی بردارد.البته که توصیف و عملکرد شرکت های مدیریت صادرات در این مقوله کوچک نمی گنجدو نیاز به فرصتی جدا دارد تا بهتر بتوان پارامترهای تخصصی آن را در مقابله با بازار پیچیده دنیای تجاری امروز توصیف کرد.

در این رهگذر مدیریت شرکت افیتکو همراهی و همگامی و استعانت مراچع ذیربط و دستگاه های اجرائی رابه  طور اکید می طلبد.تا بتواند آرمانهای عالیه شرکت را به نبوغ عملی برساند. لذاست که از تماای بزرگواران ، اعم از:

ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر حسن روحانی،ریاست محترم سازما ن صنعت ، معدن و تجارت ،ریاست محترم اتاق بازرگانی ، مدیر عامل محترم صنایع سبک وسنگین، هیئت امنای شهرک های صنعتی… تا در این گام ما را یاری نموده تا بتوانیم حداقل سهم خودمان را که همان خلق یک حماسه اقتصادی است در استان و به تبع آن  در کشورو جهان رقم بزنیم.بدیهی است هکاری، همیاری کلیه تولید کنندگان، صاحبان صنایع و کارخانه داران، سرمایه داران گام موثری در پیشبرد اهداف عالیه شرکت خواهد بود.بدون شک این همکاری یک معادله برد برد را به همراه خواهد داشت. به امید روزی که نام زیبا و اسطوره ای ایران همراه با پرچم پر ابهت آن تا ابد بر ترک جهان بدرخشد.

شادو پیروز باشید

امیرکا ظمیان

پنجم /مرداد/۱۳۹۲٫

 

 

 

پیشینه کاری شرکت

” تیم متخصص ، مدیر متعهد “

 

شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا {افیتکو}(سهامی خاص ) فعالیتهای بازرگانی خود را از سال ۱۳۸۷ با رویکرد تخصصی صادرات و مدیریت صادرات شرکتهای تولیدی آغاز کرده و در این راستا با بهره گیری از روشهای مدرن مانند استفاده از اینترنت برای شناسایی بازارهای هدف و شناسایی جایگاه محصولات خود در جهان و  نیز روشهای سنتی همچون بازاریابی تلفنی و حضور در  نمایشگاهها  توانسته یک مجموعه منحصر بفرد بازرگانی را در کشور ایران پایه گذاری کند .

این شرکت در راستای تحقق اهداف خود در زمینه توسعه صادرات محصولات ایرانی به خارج از کشور واستفاده از ظرفیت های خالی موجود در بخش تولید کشور اقدام به طراحی یک مدل ابتکاری برای امر صادرات کرد . بدین گونه که با عقد قرارداد با شرکتهای تولیدی مستعد،کلیه امور مربوط به صادرات اعم از فروش، شرکت در نمایشگاهها ،کنترل سایت ،بازاریابی الکترونیکی و خدمت رسانی بر خط به مشتریان، پاسخ گویی به  ایمیل ها و ارتباط مداوم و نزدیک با مشتریان را به عهده گرفته و با تکیه بر پتانسیل حاصله، اقدام به تحقیق بازار، بازاریابی و صادرات به کشورهای مختلف جهان کرده است.

به عبارت دیگر این مجموعه با اعتقاد بر کارتخصصی در زمینه تولید و فروش با طراحی مدلی خلاقانه  با استفاده از توان تولید کنندگان خوب کشور وتوان بالای بازاریابی و فروش صادراتی مجموعه خود دوبال را برای پرواز به سوی اهداف والای صادراتی خود فراهم آوردکه از این رهگذر می توان به صادرات به چندین کشور بصورت مستقیم نام برد .

این شرکت  در راستای گسترش بازارهای صادراتی خود و  با توجه به  توانایی خود در امر بازاریابی صادراتی و نیاز مبرم واحدهای تولیدی به کار تخصصی صادراتی آمادگی لازم را درمجموعه خود جهت توسعه محصولات و واحدهای تحت پوشش خود ایجاد کرده است.  

 

رزومه و کاتالوگ شرکت

 

  • عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قم
  • عضو مجمع متخصصین ایران
  • عضو بانک اطلاعات شرکتهای مدیریت صادرات(سازمان توسعه تجارت)

عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران

مشاور ارشد کانون مشاوران ایران

مشاور امور تجارت بین الملل اتاق بازرگانی قم

چشم انداز افیتکو

–   معرفی و شناساندن محصول ایرانی به عنوان یک کالای مرغوب در سطح استانداردهای جهانی و عرضه به بازارهای جهانی

–    اولین و بزرگترین شرکت مدیریت صادرات در استان قم

–    تلاش بر هماهنگ سازی صادرات با توجه به اینکوترمز جهانی ۲۰۱۰

–    برند سازی صادر کنندگان در زمینه کالاهای صادراتی مختلف

–     ایجاد و توسعه یک سبد محصول تحت نام یک برند که اعضای این شرکت ، این سبد را تشکیل دهند

–     تشویق صادر کنندگان یک کالای خاص به صورت بورس در بازارجهانی

–     ترویج واشاعه تفکر صادرات محور در بین بازرگانان و تولید کنندگان استان

خلق حماسه اقتصادی:

 

شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا ( افیتکو ) به منظور لبیک به ندای رهبر فرزانه امان و تحریم زدائی ا ماموریتهای زیر را سر لوحه خود قرار داده است  :

 

–   ارتفاء فرهنگ صادرات از روش سنتی به روش نوین صادراتی با رویکردی جهانی

–    استفاده از ظرفیتهای موجود در تولید کشور توسعه کار تیمی و مقابله با تحریم ها

–     اشتغال زائی مستقیم و غیر مستقیم با افزایش صادرات

–     رصد کردن و مطالعه شیوه ها و روشهای شرکتهای موفق صادراتی و وارداتی

–     ایجاد زنجیره تامین و شبکه توزیع قابل اعتماد در سطح جهان برای کالاها و برندهای  ایرانی

–     استفاده از ابزارتجارت الکترونیک در جهت توسعه صادرات کشور به صورت کاربردی در سطح کلان

–     ارتقاء جایگاه ایران در بسترهای بازرگانی جهانی

–     مشاوره  و آموزش به شرکتهای علاقه مند و متقاضی صادرات

–     ایجاد یک مرکز علمی – تخصصی صادراتی در گروه محصولات مختلف

–     استفاده از پتانسیل ایرانیان مقیم خارج کشور و جذب شرکت های خارجی سرمای گذار در این حیطه ( همچنین این شرکت می کوشد تا با افتخار از پتانسیل تمام کارشناسان اقتصادی ایرانی و خارجی بهره گیرد.

–     تربیت نیروی  انسانی کارآمد در امور بازاریابی و بازرگانی صادراتی

–    ایجاد یک سیستم مدیریت صادراتی با کلیه الزامات، ممیزی ها و شرایط لازم