arrow

درباره شرکت مدیریت صادرات

از آنجا که یکی از ممیزه های بارز در تجارت بین الملل ارتقاء صادراتی هر کشور بوده و از طرفی رویکرد مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی بوده و هست، شرکت بین المللی افیتکو اولین شرکت مدیریت صادرات را که الهام گرفته از شرکت

EMC

بود در ایران تاسیس نموده و به زیر مجموعه تخصصی شرکت افیتکو اضافه نمود.

شرکت های مدیریت صادرات، شرکت های هستند که به عنوان یک اهرم و بازوی اجرایی به کمک تولید کننده آمده تا ضمن رصد کردن بازارهای هدف، نیاز مشتری، نیاز سنجی بازار، رصد کردن رقبا، راه را برای صادرات هر چه بهتر و پر بارتر تولیدات داخلی کشور که اسناندارد جهانی را داشته باشند باز می نماید. حال از آنجا توضیح کامل شرکت های مدیریت صادرات و رسالت آن در اینجا نمی گنجد ، به طور گذرا شما عزیزان را با این نوع شرکت ها آشنا ساختیم.

لذا در این خصوص شرکت مدیریت صادرات فراگام تجارت اوراسیا ، با اخذ گرید از سازمان توسعه تجارت ایران این افتخار را دارد تا در خدمت ، تولید کنندگان محترم در عرصه صادرات، بازاریابی، برند سازی، اخذ مجوز های صادراتی ، اخذ ایزوهای اجباری …….باشد.

بخش تخصصی صادرات شرکت بین المللی افیتکو ، با بهره گیری از مدیران، متخصصین ،  کارشناسان مجرب در حوزه های مختلف صادراتی آماده خدمات رسانی به شما کارخانه داران محترم می باشد.

لطفا جهت هرگونه مشاوره با ما در تماس باشید.

مشاورین  شما :مهندس امیرکاظمیان ( مدیر عامل ) 09123515498

مهندس احسان ولی زاده ( مدیر ارشد بخش صادراتی افیتکو ) 09127498006