چارت سازمانی

مدیران و دپارتمان ها

مدیرعامل و مشاورارشد کانون مشاوران : دکتر امیر کاظمیان
دپارتمان تخصصی صادرات: درحال تغییر
مدیر روابط عمومی : جناب آقای مهندس اخوان
مدیر روابط عمومی و کنترل پروژه : جناب مهندس کابلی
مدیر تبلیغات، بازاریابی و برندینگ: سرکاره خانم مهندس خوشناز کاظمیان
مدیریت پشتیبانی وبسایت شرکت: محسن کاوری
مشاوره اخذ اعتبارات بانکی: آقای دکتر سید محسن حسینی

دپارتمان بازرگانی:

دپارتمان بازرگانی داخلی
دپارتمان بازرگانی خارجی و امور بین الملل
دپارتمان بازاریابان اینترنتی
دپارتمان فنی پروژه ها: جناب آقای مهندس حمید کاظمی
دپارتمان امکان سنجی پروژه ها: آقای مهندس وحید رنجبری
واحد انفورماتیک: سرکاره خانم مهندس خوشناز کاظمیان
معاونت روابط عمومی: سرکاره خانم احمدی
دبیرخانه: سرکاره خانم رزم دیده
دبیرجلسات: خانم مهندس سعادتی خواه

دپارتمان ترخیص مجرب افیتکو

دپارتمان حقوقی شرکت: اسامی و عناوین محفوظ
پرسنل دفتر مرکزی تهران:
مدیریت اجرایی: جناب آقای مهندس محمد رضا اخوان دیلمی
مسئول پشتیبانی، آموزش، و استانداردها: سرکاره خانم مهندس نسرین عباس زاده جاهد
مسئول امور اداری: سرکاره خانم احد پور
مسئول هماهنگی جلسات و پیگیری پروژه ها: سرکاره خانم جاهد

نمایندگی های افیتکو در خارج از کشور:

چین:
آقای جک ونگ : ونگژو
ابیه کووک: کینک دائو
خانم کریستال لین: شانگهای
دیوید وونگ : شاندونگ
خانم راشل لی: گوانگژو
تایوان: پیتر جن
تیوس ایلیوت: کره جنوبی
یوسف عبدل بیگ: هند
روسیه:آقای الکس فیرسوف
گرجستان: خانم ایرما
مالزی: تیمی جیسون
سنگاپور: خانم راجان تاهایا

درباره مدیرعامل

بنده امیرکاظمیان هستم. مدیر عامل شرکت بین المللی افیتکو

اینجانب بیش 22 سال است که در حوزه تجارت بین الملل در شرکت های مختلف ایرانی و خارجی درسمت مدیریت بازرگانی و مشاوره سرمایه گذاری و شغلی مشغول به کار بوده ام .به طوریکه قسمت اعظم فعالیت های اینجانب مربوط به امور بین الملل و برون مرزی در حیطه تجارت بوده است. اینجانب دارای مدرک آکادمیک فوق لیسانس زبان انگلیسی، MBA کارشناس ارشد
دکتری تخصصی تجارت بین الملل گرایش
Business Developer
از داشنگاه مالایای مالزی

به هر حال اینجانب با بیش از 160شرکت خارجی در ارتباط بوده و هستم و در بیشتر حوزه های بازرگانی خصوصا صادرات و خرید و واردات پروژه های سنگین فعالیت داشته ام به طوری که شروع کار بیشتر پروژه های صنعتی راه اندازی شده و رایزنی های اولیه و ثانویه آن به عهده اینجانب بوده است.
موارد انجام شده در رزومه شرکت با مستندات موجود است.
اینجانب با پتانسیل های موجود و بالفعلی که در خودم می دیدم مترسد فرصتی شدم که شرکتی سهامی خاص را برای خودم ثبت کنم. که خوشبختانه شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا را با عنوان تجاری ( افیتکو ) به شماره ثبت ۱۱۹۰۲در داخل کشور وثبت UK.T.CW3015ثبت جهانی شرکت: را به نام خودم ثبت کردم.
تا اینکه طی جلسه ای که با جناب استاستاندار محترم، ریاست محترم سازمان صنایع ،معدن و تجارت داشتیم این نیاز احساس شد که کشورعزیم ایران و به تبع آن استان خودم قم نیز مبرم به شرکتی دارد که فعالیت های صادراتی، تجاری و برون مرزی صاحبان صنایع و سرمایداران دریک حاشیه امن صورت پذیرد.در این راستا به تاکید و تائید سازمان توسعه تجارت ، و مجمع متخصصین ایران شرکت مدیریت صادرات استان قم به زیر مجموعه افیتکو اضافه شد که به عنوان اولین وبزرگترین شرکت مدیریت صادرات در استان قم تاسیس شد. که به حول و قوه اللهی کارهای مقدماتی آن با تلاش و همکاری سازمان توسعه تجارت ایران ، سازمان صنایع کوچک و معاونت محترم شرکت شهرک ها به انجام رسید . به طوریکه این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای در حوزه صادرات، واردات، ثبت سفارش، ترخیص، امکان سنجی پروژه ها تحت آمایش دولت ، اعتبار سنجی شرکت های طرف قرارداد، در حوزه تجارت بین الملل در حال ارائه خدمات به شهروندان محترم، تولید کنندگان، صنعت گران، صاحبان صنایع، صادر کنندگان می باشد. این شرکت هر روز آماده پذیرش و مشاوره عزیزانی است که می خواهند در پروژه ای سرمایه گذای کرده و یا به نوعی برای خود و دیگران اشتغال زایی داشته باشند.
این شرکت در دستورکار آتی خود برای سال 1398 لغایت 1399 ، مترصد فرصتی است که اولین شرکت معین صادراتی را در ایران تاسیس نماید. همچنین شرکت بین المللی افیتکو برآن است که اولین پاویون استندشو، کاتالوگ شو و گاد شوی محصولات ایرانی در پاویون کشورهای حوزه خلیج فارس خصوصا عمان و قطر تاسیس نماید. که در این خصوص ، مدیریت افیتکو، کمک بزرگ مردان وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت ایران ، اتاق بازرگانی ایران و اتاق مشترک ایران و عمان،ایران و قطر را می طلبدتا انشاا.. این برنامه آتی ساز بتواند، رقم صادراتی و ارز آوری به کشور را به طور چشمگیری افزایش دهد.
دفتر مرکزی شرکت : واقع در بلوارصد وقی –جنب بانک ملی ایران ( شعبه فجر) –شماره 460

به امید روزی که نام زیبا و اسطوره ای ایران همراه با پرچم پر از ابهت آن بر تارک جهان بدرخشد.

شاد و پیروز باشید.
مدیرعامل افیتکو
امیرکاظمیان

درباره افتیکو

با سلام
ماندگاری نام ایران همیشه مرهون استواری دانش و همت بلند فرزندان برومندش بوده است. سرزمینی که در دامن خود انسانهای بزرگ با سینه هایی به سترگی خلیج همیشه فارس و فرزانگانی اندیشمند را در خود پرورانده است.فرزانگانی که آوازه علم و دانش و ادب و تقوا و سرآمدی‌یشان از مرزهای ایران اسلامی نیز فراتر رفته و نام بلند و پر افتخارشان در دنیا پرآوازه شده است.امید آنکه همیشه افکار بلندتان مستدام و وجود نازنینتان پایدار و پشتوانه گامهایتان ذکر دعای مردم نجیب این دیار باد.
شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا با نام تجاری افیتکو به عنوان کوچک ترین عضو فعال در عرصه خدمت رسانی به این مرز و بوم افتخار دارد ضمن فعالیت های خود از سرمایه گذاران محترم دعوت به همکاری می نماید.
ما بر آنیم که شاه کلید سود آوری در تجارت را به شما هدیه کنیم
ازآنجا که مقوله صادرات امری پیچیده و تخصصی است و از طرفی محوریت آن در برنامه چهارم اقتصادی ایران از اهمیت به سزائی بر خوردار است.وازهمه مهمتر پیام اکید مقام معظم رهبری بر حماسه اقتصادی در مقابله با تحریم های دشمنان،بر آن شدیم که علاوه بر فعالیت های برون مرزی شرکت افیتکو، شرکت مدیریت صادرات را به این مجموعه وزین اضافه نموده تا در این خصوص برنامه ای رامدون کنیم که پیرامون آن تولید کننده داحلی ، صرفا به تولید و کیفیت کالا بیندیشد وامور مربوط به صادرات و وبعضا واردات را به عهده شرکت مدیریت صادرات واگذار کند تا کار هم تسریع در کارداشته و هم امور بازرگانی به صورت علمی و کاربردی همراه با اینکوترمز بین المللی صورت پذیرد تا از این رهگذر اولا شکل عملیات اقتصادی ما از سبک سنتی به شیوه نوین همراه با استانداردهای جهانی در آمده و هم اینکه کشور بتواند گام های موثری در بازارهای جهانی بردارد.البته که توصیف و عملکرد شرکت های مدیریت صادرات در این مقوله کوچک نمی گنجدو نیاز به فرصتی جدا دارد تا بهتر بتوان پارامترهای تخصصی آن را در مقابله با بازار پیچیده دنیای تجاری امروز توصیف کرد.
در این رهگذر مدیریت شرکت افیتکو همراهی و همگامی و استعانت مراچع ذیربط و دستگاه های اجرائی رابه طور اکید می طلبد.تا بتواند آرمانهای عالیه شرکت را به نبوغ عملی برساند. لذاست که از تماای بزرگواران ، اعم از:
مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهور ،ریاست محترم سازما ن صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان توسعه تجارت ایران،ریاست محترم اتاق بازرگانی ، مدیر عامل محترم صنایع سبک وسنگین، هیئت امنای شهرک های صنعتی… تا در این گام ما را یاری نموده تا بتوانیم حداقل سهم خودمان را که همان خلق یک حماسه اقتصادی است در کشور و به تبع آن دراستان رقم بزنیم.بدیهی است همکاری، همیاری کلیه تولید کنندگان،فعالین محترم اقتصادی، مدیران محترم امور اقتصادی، بانک مرکزی، گمرک، صاحبان صنایع و کارخانه داران، سرمایه داران گام موثری در پیشبرد اهداف عالیه شرکت خواهد بود.بدون شک این همکاری یک معادله برد برد را به همراه خواهد داشت. به امید روزی که نام زیبا و اسطوره ای ایران همراه با پرچم پر ابهت آن تا ابد بر ترک جهان بدرخشد.

شادو پیروز باشید

امیرکا ظمیان

پنجم /مرداد/۱۳۹۲٫

پیشینیه کاری شرکت

” تیم متخصص ، مدیر متعهد “

شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا {افیتکو}(سهامی خاص ) فعالیتهای بازرگانی خود را از سال ۱۳91 با رویکرد تخصصی صادرات و مدیریت صادرات شرکتهای تولیدی آغاز کرده و در این راستا با بهره گیری از روشهای مدرن مانند استفاده از بازاریابان حرفه ای در فضای مجازی، رصد کردن نمایشگاه های بین المللی ، برای شناسایی بازارهای هدف و شناسایی جایگاه محصولات خود در جهان و نیز روشهای سنتی همچون بازاریابی تلفنی و حضور در نمایشگاهها توانسته یک مجموعه منحصر بفرد بازرگانی را در کشور ایران پایه گذاری کند .
این شرکت در راستای تحقق اهداف خود در زمینه توسعه صادرات محصولات ایرانی به خارج از کشور واستفاده از ظرفیت های خالی موجود در بخش تولید کشور اقدام به طراحی یک مدل ابتکاری برای امر صادرات کرد . بدین گونه که با عقد قرارداد با شرکتهای تولیدی مستعد،کلیه امور مربوط به صادرات اعم از فروش، شرکت در نمایشگاهها ،کنترل سایت ،بازاریابی الکترونیکی و خدمت رسانی به مشتریان،به صورت پیمان سپاری انجام امور ستادی و تجاری شرکت های تحت پوشش، پاسخ گویی به ایمیل ها و ارتباط مداوم و نزدیک با مشتریان را به عهده گرفته و با تکیه بر پتانسیل حاصله، اقدام به تحقیق بازار، بازاریابی و صادرات به کشورهای مختلف جهان کرده است.
به عبارت دیگر این مجموعه با اعتقاد بر کارتخصصی در زمینه تولید و فروش با طراحی مدلی خلاقانه با استفاده از توان تولید کنندگان خوب کشور وتوان بالای بازاریابی و فروش صادراتی مجموعه خود دوبال را برای پرواز به سوی اهداف والای صادراتی خود فراهم آوردکه از این رهگذر می توان به صادرات به چندین کشور بصورت مستقیم نام برد .
این شرکت در راستای گسترش بازارهای صادراتی خود و با توجه به توانایی خود در امر بازاریابی صادراتی و نیاز مبرم واحدهای تولیدی به کار تخصصی صادراتی آمادگی لازم را درمجموعه خود جهت توسعه محصولات و واحدهای تحت پوشش خود ایجاد کرده است

رزومه و کاتالوگ شرکت

 • عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قم
 • عضو مجمع متخصصین ایران
 • عضو بانک اطلاعات شرکتهای مدیریت صادرات(سازمان توسعه تجارت)
 • عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران
 • مشاور ارشد کانون مشاوران ایران
 • مشاور امور تجارت بین الملل اتاق بازرگانی قم

چشم انداز افیتکو

 •  معرفی و شناساندن محصول ایرانی به عنوان یک کالای مرغوب در سطح استانداردهای جهانی و عرضه به بازارهای جهانی
 • اولین و بزرگترین شرکت مدیریت صادرات در ایران و استان قم
 • تلاش بر هماهنگ سازی صادرات با توجه به اینکوترمز جهانی ۲۰۱۰
 • برند سازی صادر کنندگان در زمینه کالاهای صادراتی مختلف
 •  ایجاد و توسعه یک سبد محصول تحت نام یک برند که اعضای این شرکت ، این سبد را تشکیل دهند
 • تشویق صادر کنندگان یک کالای خاص به صورت بورس در بازارجهانی
 • یجاد پاویون های صادراتی در کشورهای حوزه خلیج فارس
 • ترویج واشاعه تفکر صادرات محور در بین بازرگانان و تولید کنندگان استان
 • خلق حماسه اقتصادی

شرکت بین المللی فراگام تجارت اوراسیا ( افیتکو ) به منظور لبیک به ندای رهبر فرزانه امان و تحریم زدائی ا ماموریتهای زیر را سر لوحه خود قرار داده است :

 • ارتفاء فرهنگ صادرات از روش سنتی به روش نوین صادراتی با رویکردی جهانی
 • استفاده از ظرفیتهای موجود در تولید کشور توسعه کار تیمی و مقابله با تحریم ها
 •  اشتغال زائی مستقیم و غیر مستقیم با افزایش صادرات
 •  رصد کردن و مطالعه شیوه ها و روشهای شرکتهای موفق صادراتی و وارداتی
 • ایجاد زنجیره تامین و شبکه توزیع قابل اعتماد در سطح جهان برای کالاها و برندهای ایرانی
 • استفاده از ابزارتجارت الکترونیک در جهت توسعه صادرات کشور به صورت کاربردی در سطح کلان
 • ارتقاء جایگاه ایران در بسترهای بازرگانی جهانی
 • مشاوره و آموزش به شرکتهای علاقه مند و متقاضی صادرات
 • ایجاد یک مرکز علمی – تخصصی صادراتی در گروه محصولات مختلف
 • تاسیس اولین مرکز تخصصی آموزشی تجارت بین الملل در کریدور ایتاک
 • استفاده از پتانسیل ایرانیان مقیم خارج کشور و جذب شرکت های خارجی سرمای گذار در این حیطه ( همچنین این شرکت می کوشد تا با
 • افتخار از پتانسیل تمام کارشناسان اقتصادی ایرانی و خارجی بهره گیرد.
 • تربیت نیروی انسانی کارآمد در امور بازاریابی و بازرگانی صادراتی
 • ایجاد یک سیستم مدیریت صادراتی با کلیه الزامات، ممیزی ها و شرایط لازم

درباره شرکت مدیریت صادرات

شرکت مدیریت صادرات

از آنجا که یکی از ممیزه های بارز در تجارت بین الملل ارتقاء صادراتی هر کشور بوده و از طرفی رویکرد مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی بوده و هست، شرکت بین المللی افیتکو اولین شرکت مدیریت صادرات را که الهام گرفته از شرکت EMC بود در ایران تاسیس نموده و به زیر مجموعه تخصصی شرکت افیتکو اضافه نمود.
شرکت های مدیریت صادرات، شرکت های هستند که به عنوان یک اهرم و بازوی اجرایی به کمک تولید کننده آمده تا ضمن رصد کردن بازارهای هدف، نیاز مشتری، نیاز سنجی بازار، رصد کردن رقبا، راه را برای صادرات هر چه بهتر و پر بارتر تولیدات داخلی کشور که اسناندارد جهانی را داشته باشند باز می نماید. حال از آنجا توضیح کامل شرکت های مدیریت صادرات و رسالت آن در اینجا نمی گنجد ، به طور گذرا شما عزیزان را با این نوع شرکت ها آشنا ساختیم.
لذا در این خصوص شرکت مدیریت صادرات فراگام تجارت اوراسیا ، با اخذ گرید از سازمان توسعه تجارت ایران این افتخار را دارد تا در خدمت ، تولید کنندگان محترم در عرصه صادرات، بازاریابی، برند سازی، اخذ مجوز های صادراتی ، اخذ ایزوهای اجباری …….باشد.
بخش تخصصی صادرات شرکت بین المللی افیتکو ، با بهره گیری از مدیران، متخصصین ، کارشناسان مجرب در حوزه های مختلف صادراتی آماده خدمات رسانی به شما کارخانه داران محترم می باشد

درباره آیتک

کریدور تجارت بین الملل ، تحت نظارت مستقیم شرکت بین المللی افیتکو، شاه راهی است که تمامی علاقمندان به کار بی زینس و همچنین فعالین محترم اقتصادی را که در این کریدور بین المللی نیاز به کمک دارند، راهنمایی می کند. در این خصوص مشاورین ما در کلینیک تخصصی سرمایه گذاری و شغلی آماده خدمات رسانی به این عزیزان هستند. در این خصوص تمامی عزیزان می توانند از خدمات حضوری و غیر حضوری شرکت به صورت آنلاین بهره ببرند. مشاورین شرکت مترصد فرصتی هستند که به بهترین نحو ممکن بستری آماده سازند تا کسی در این مرز و بوم دغدغه بیکاری نداشته باشد. هستند عزیزانی که سرشاراز انرژی بوده و پتانسیل فراوانی برای انجام کارهای مناسب دارند ولی مشاوری نبوده که عملکرد این عزیزان را کانالیزه نموده تا به رشد و شکوفایی شغلی این عزیزان و در نهایت به رشد اقتصادی کشور کمک کند. ما مفتخریم که با بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی و دیتای فرصت های سرمایه گذاری وشغلی در خاورمیانه در خدمت شما هم میهنان گرامی باشیم. حتما در کلاس های حضوری این مجموعه ثبت نام کرده و در نهایت ضمن راه اندازی یک شغل ایده‌آل جزء همکاران آتی مجموعه وزین افیتکو باشید. حتما با ما در تماس باشید.